Duyuru

Duyuru Modül
Daralt
Henüz duyuru yok.

Sakarya'da Gürcüce Kursu Açılıyor

Sayfa Başlığı Modül
Taşı Kaldır Daralt
X
Konuşma Detayı Modül
Daralt
  • Süzgeç
  • Zaman
  • Göster
Tümünü Temizle
yeni yazılar

• Sakarya'da Gürcüce Kursu Açılıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (SAMEK) yeni döneme hazırlanıyor. SAMEK kursları bu sene 40 ayrı branşta açılacak. Kurslar için şu anda kayıt işlemleri yapılıyor. SAMEK kurslarının boş kontenjanları için en son kayıt tarihi ise 30 Eylül Cuma. Birçok branşın kayıtları doldu. Boş kalan kontenjanlar için kayıtlar, www.sakarya.bel.tr adresinden yapılıyor.

SAMEK'te bu sene bir de ilk yaşanacak. İngilizce, Arapça, Osmanlıca, Almanca, Rusça, Farsça'nın yanında bu sene Gürcüce dil kursu da açılacak. Gürcüce kursu ile ilgili bilgiler veren Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İbrahim Aktürk, "SAMEK kurslarımız bu sene hemşerilerimize en iyi hizmeti verecek. 40 ayrı branşta kurslar açıyoruz. Daha önce böyle duyurmuştuk. Fakat Gürcüce kursu açılması için çok yoğun talep geldi. Biz de gelen talepleri dikkate alarak; İngilizce, Arapça, Osmanlıca, Almanca, Rusça, Farsça'nın yanında bu sene Gürcüce kursu açmaya da karar verdik. Kurslarımız için kontenjanların çoğu doldu. Kalan boş kontenjanlar için en son kayıt tarihi 30 Eylül. İnşallah 3 Ekim'den itibaren kurslarımız başlayacak. Kurslarımızı 12 ayrı merkezde veriyoruz" diye konuştu.

Kaynak: akyazi.net

gürcüce kursu bütün samek merkezlerinde olacakmı acaba?

Yorum

SAMEK'lerden daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Bu haber Akyazı yerel gazetesi tarafından yayınlandı.

SAMEK 32 Evler Mahalle Merkezi 276 39 83
      SAMEK Akyazı Eğitim Merkezi 419 05 64
      SAMEK Dilmen Eğitim Merkezi 241 24 71
      SAMEK Donatım Eğitim Merkezi 282 21 30
      SAMEK Güneşler Eğitim Merkezi 277 54 19
      SAMEK Kent Park Eğitim Merkezi 277 07 96
      SAMEK Ozanlar Eğitim Merkezi 279 95 57
      SAMEK Sapanca Eğitim Merkezi 582 50 22
      SAMEK Serdivan Eğtim Merkezi 211 43 33
      SAMEK Tekeler Eğitim Merkezi 274 50 29

Yorum

Lütfen bekleyin...